Reģistrācija dalībai JUD 2019

 Š.g. 9.-10.maijam Jūrmalā, biedrība “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) organizē praktiskās uzņēmējdarbības izglītības programmas “Skolēnu mācību uzņēmumi” valsts mēroga fināla pasākumu “Jauno uzņēmēju diena 2019”.

Valsts mēroga finālā piedalīsies 30 fināla kārtā iekļuvušie skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas un pasākuma laikā žūrija izvērtēs un noteiks labākos mācību uzņēmumus 2018./2019.mācību gadā. Šajā mācību gadā JA Latvia ir reģistrējusi 1200 skolēnu mācību uzņēmumus pamatskolas, vidusskolas un profesionālajās izglītības iestādēs.

Pasākums notiks Jūrmalā, un tā ir lieliska iespēja pilsētu un novadu izglītības iestāžu vadībai un skolotājiem klātienē iepazīt skolēnu mācību uzņēmumu darbības pieredzi, redzēt labākos paraugus, kā arī tikties ar skolotājiem - konsultantiem, kuri pavadīs fināla dalībnieku komandas Jūrmalā.

Jauniešu uzņēmējdarbības prasmju apgūšanas tēma šobrīd ir aktuāla, un šajā dienā varēs novērtēt,  skolēnu mācību uzņēmumu kā uzņēmējspēju attīstošas mācību metodes jauniešiem reālu rezultātu.

 

Aicinām piedalīties “Jauno uzņēmēju dienas, 2019” pasākumos!

 

  

Skolas nosaukums *:
Vārds, uzvārds *: