Pieteikšanās JA Latvia Līderu programmai 2019./2020.m.g.

Izmanto unikālu iespēju un piesakies JA Latvia Līderu programmai!

 

JA Latvia Līderu programma ir piemērota vidusskolas skolēniem, kuriem ir izteiktas līdera īpašības -  spars, motivācija vadīt, godīgums, ticība saviem spēkiem, intelekta spējas un darbības sfēras pārzināšana. Kā personiskās īpašības: entuziasms, godprātīgums, sirsnība, drosme, saprātīgums un stingrība un  kuriem ir izteiktas līdera īpašības, kā arī sasniegumi un aktīva darbība JA Latvia programmās, sporta, sabiedriskajā dzīvē, mākslā vai citās jomās. Programma paredzēta JA Latvia dalībskolu vidusskolas vecuma jauniešiem no 16 līdz 20 gadiem.

 

JA Latvia nākotnes Līderis – cilvēks, kas pulcēs ap sevi pozitīvi domājošus cilvēkus, kas vēlas izmainīt pasauli un ir pārliecināts par pozitīva pasaules redzējuma efektivitāti.

 

Piesakoties programmai, rekomendācija par dalībnieku un personas CV ir OBLIGĀTS. Rekomendācija var tikt veidota, piemēram, kā rekomendācijas vēstule, motivējošs apraksts par dalībnieku, video, audio vai cita veida fails. Rekomendāciju var rakstīt skolas direktors, skolotājs, ārpusskolas aktivitāšu vadītājs, prakses/darba devējs, kas sniedz ieskatu par dalībnieka spējām un sasniegumiem. 

 

Pieteikšanās programmai, aizpildot anketu līdz 2019. gada 4. novembrim!

 

*Norādītā kontaktinformācija tiks izmantota, lai informētu dalībniekus par pasākuma norisi.

 

 

Kontaktinformācija:
Jānis Bukšs
JA Latvia projektu vadītājs
janis.bukss@jal.lv

Vārds,. uzvārds *:
Mācību iestādes nosaukums *:
Klase *:
E-pasts *:
Telefona numurs *:
Nosauc savas līdera īpašības. Kas, tavuprāt, tevi padara par līderi? (līdz 60 vārdiem) *:
Apraksti notikumu, kurā parādās tava kā līdera darbība! (konkrēts notikums, projekts, darbība, kas to raksturo, kas bija labuma guvēji?) (līdz 60 vārdiem) *:
Kurš no šiem tēliem, tavuprāt, ir līderis: Zirnekļcilvēks, Supermens, Lāčplēsis, Miki Pele, Vinnijs Pūks vai cits tēls? Izvēlies vienu! Kāpēc? Uzraksti pamatojumu savai izvēlei! (līdz 60 vārdiem) *:
Nosauc 3 cilvēkus, kuri, tavuprāt, ir šodienas līderi Latvijā, kuriem Tu gribētu līdzināties un kurus tu vēlētos satikt! *:
Nosauc 3 cilvēkus, kuri, tavuprāt, ir līderi pasaulē. Ko tu jautātu, ja kādu no viņiem satiktu? *:
Kā tu kā līderis redzi sevi nākotnē? (līdz 60 vārdiem) *:
Mini piemēru, kādas jomas projektu tu kā līderis varētu īstenot Līderu programmas laikā. Kas būtu tavi atbalstītāji un sekotāji? Ko tu atrisinātu ar šo projektu? *:
Rekomendācija - OBLIGĀTA! (sev vēlamajā formātā līdz 2 MB) :
Saite uz rekomendāciju (ja neizdevās pievienot failu):
CV - OBLIGĀTS! (sev vēlamajā formātā līdz 2 MB) *:
 

Paldies par pieteikumu! Ar visiem kandidātiem sazināsimies novembra sākumā!

 

LAICĪGI IEPLĀNO: Informatīvais seminārs 13. novembrī plkst. 13.00-15.00 Draugiem Group (O.Vācieša ielā 6b, Rīgā).